Zdravie a výživa

Čím sú produkty VJEM výnimočné a v čom sú ich prednosti?

Všetky naše produkty obsahujú len účinné zložky, žiadnu nepotrebnú „vatu”, chémiu ani lacné zložky, ktoré bývajú „povinnou jazdou”.

Slovenská kvalita

Naše živočíšne proteíny obsahujú najkvalitnejšiu slovenskú srvátku, zabezpečujú dostatočný príjem bielkovín, ženský proteín navyše podporuje metabolizmus, potláča chuť do jedla a zvyšuje pocit sýtosti.

Prečítajte si aj: Viete, čo si všímať na obaloch výrobkov? Odborník dvíha varovný prst

Nutrične vyvážené jedlo

Kaše VJEM sú vhodné pre vegetariánov, neobsahujú lepok a podporujú fungovanie metabolizmu.

Keď sto percent, tak 100 %

Čisté – stopercentné orechové pasty obsahujú len 100% ORECH – nič viac. Nie sú to maslá s prímesami. Obsahujú vitamíny, najmä vitamín E a minerály ako sú železo, vápnik a horčík, esenciálne nenasýtené mastné kyseliny alebo vlákninu z čakanky, sú vhodné na prípravu raňajkových kaší, smoothies, proteínových palaciniek alebo ako zdravá sladkosť.

Prečítajte si aj: Najväčšie mýty o chudnutí: Strava + tréning

Minimum zložiek, maximum obsahu

Proteínové a ovocné kúsky sú zdravou formou desiatej alebo snacku po tréningu. Schválne, otočte obal a pozrite si zloženie. Koľko zložiek má vaša obľúbená tyčinka?

Najvyššia vstrebateľnosť

Všetky výživové doplnky sú zostavené tak, aby obsahovali tú najvyužiteľnejšiu formu vitamínov, pri viaczložkových doplnkoch ide o synergiu jednotlivých prvkov tak, aby bola zabezpečená ich najvyššia možná vstrebateľnosť.

ODBORNOSŤ, ÚPRIMNOSŤ a OTVORENOSŤ – to sú hlavné piliere, ktoré stáli pri zrode značky VJEM a môžeme povedať, že sa nám ich podarilo naplniť do bodky. 

Súvisiace príspevky