Zdravie a výživa

Darujte radšej VJEM – tipy na vianočné darčeky plné zdravia

vianoce darceky balicky


Potešte tento rok blízkych hodnotnými darčekmi, nie materiálnymi vecami. Máte okolo seba nadšencov fitnes a zdravého životného štýlu? Určite oceníte tipy na darčeky, ktoré im zabezpečia vitalitu, energiu a silu. S nami obdarujete celú rodinu!

Máme darčeky pre všetkých! Ak chcete žiť zdravšie a cítiť sa fit, venujte sebe a svojim blízkym doplnky výživy prémiovej kvality. Darčekový balíček môžete vytvoriť každému na mieru! Ktoré produkty VJEM zaručene potešia?

Darčeky pre ženu

Chcete obdarovať partnerku, sestru, mamu, svokru či kamarátku? Podporte jej krásu prémiovým ženským kolagénom, ktorý udržiava vlasy, nechty i pokožku v top stave. Alebo jej venujte suplementy, ktorými doplní základné vitamíny a minerály. Každú ženu poteší chutný snack v podobe obľúbených bezlepkových kaší, 100 % orechových krémov alebo nadupaných tyčiniek bez zbytočných umelín, ktoré v pohode vojdú do každej kabelky. Máte doma fanúšičku proteínu? Náš ženský variant je obohatený o extrakt z plodov Garcínie kambodžskej, čím významne prispieva k chudnutiu. Vyskladajte darček, ktorý každú dámu podporí v zdravom životnom štýle!

Darčeky pre muža

Je váš partner alebo blízky milovník fitka? Pod vianočný stromček mu naservírujte kvalitný proteín so slovenskou srvátkou, ktorým doplní bielkoviny potrebné na rast i udržanie svalovej hmoty. Môže ho piť klasicky ako nápoj alebo si dávku pridať do jedla. Ak fandí silovým tréningom alebo potrebuje ísť na maximum, rozhodne by mal zaradiť do svojej fitness výbavy aj kreatín. Balíček plný sily bude tým pravým orechovým pre každého muža – už viete, čo mu doň ešte prihodíte?

Darčeky pre seniorov

Kĺbová výživa s kolagénom je ideálna pre ľudí v zrelom veku, tiež pre seniorov a aktívnych ľudí milujúcich šport na dennej báze. Obsahuje výživné, ochranné a protizápalové látky pre správne fungovanie pohybového aparátu. Synergická kombinácia kolagénov, glukozamínu a chondroitínu, kyseliny hyalurónovej, či vitamínov C a D3 predstavuje vysoko účinnú zmes pre zdravie kĺbov, pokožky a podporu imunitného systému. Niečo, čo ocenia všetci bez výnimky, rovnako aj ďalšie produkty z radu Zdravie a Vitalita. Tie boli navrhnuté tak, aby obsahovali tú najvyužiteľnejšiu formu vitamínov. Pri viaczložkových doplnkoch ide o synergiu jednotlivých prvkov tak, aby bola zabezpečená ich najvyššia možná vstrebateľnosť.

vjem doplnky
Z našich doplnkov si vyberie naozaj každý.

Darčeky pre mlsné jazýčky

Zdravé sladkosti sú in viac ako kedykoľvek predtým! Stavíme sa s vami, že chutný orieškový krém, kaša nielen na raňajky či bomby plné energie na tvári vašich blízkych vyčarujú úsmev. Všetky ich nájdete v sekcii Jedlo & Snacky!

Drobnosti pre všetkých

Štýlový šejker alebo buff šatka potešia aj mladšie ročníky. Dopĺňanie tekutín je základom nielen pri športe, preto multifunkčný šejker ocení každý, kto si mieša práškové suplementy s vodou alebo mliekom. Šatka VJEM skvelo poslúži ako bandana, rúško, čelenka či hrejivý šál. 

Tak čo, pomohli sme vám zorientovať sa, čo komu od VJEM objednáte pod stromček?

Všetky darčeky si môžete navyše objednať do 18.12. s 20 % zľavou vďaka kódu VIANOCE20.

Súvisiace príspevky