Spolupráce

Náthán Christián Dzaba: VJEM mi sadlo ako uliate

Netreba ho predstavovať! Nadaný športovec Náthán Christián Dzaba je futbalista, zápasník a televízna osobnosť v jednom. Optimistický mladík je známy svojím zdravým životným štýlom, ide príkladom mnohým – malým i veľkým. Aj preto patrí do nášho VJEM REPRESENT TÍMU!

Má za sebou úspešnú športovú i televíznu kariéru! Náthán ukázal svoje futbalové schopnosti hneď v niekoľkých krajinách sveta – hral za Slovensko, Česko, Taliansko i Španielsko. Známe je aj jeho účinkovanie v speváckej súťaži SuperStar, reality šou Love Island či Survivor, kde potvrdil svoju nadpriemernú fyzickú zdatnosť. Tú využíva aj pri príprave na zápas v OKTAGONE. VJEM sa stará o jeho suplementáciu, výkon, silu i kvalitnú regeneráciu.

Náthán nedá dopustiť na kvalitnú regeneráciu od VJEM.

 Ak kvalita, tak VJEM

 „Rozhodol som sa pre VJEM, pretože ide o najkvalitnejšie výrobky na slovenskom trhu. Práve kvalita tejto značky u mňa zavážila na 100 %. Taktiež ma zaujal aj dizajn samotných produktov, ktorý je nadčasový a pôsobí netradične – podobne ako ja. Aj to ma k VJEM určitým spôsobom priťahovalo,“ hovorí s úsmevom sympatický mladík, ktorého charizma a príjemné vystupovanie sú povestné. Od VJEM zanietený vyznávač zdravého životného štýlu užíva KREATÍN MONOHYDRÁT, ktorý si nevie vynachváliť. „Zvýšil sa mi športový výkon, chuťovo i zložením mi tento produkt maximálne sadol, pomáha mi pri športe a regenerácii,“ vymenúva benefity obľúbeného suplementu Náthán, ktorý nedá tiež dopustiť ani na NOČNÚ REGENERÁCIUDOBRÝ SPÁNOK. „Vynikajúco sa mi po nich spí, ráno sa budím oddýchnutý a plný sily,“ uzatvára známy športovec.