Spolupráce

Karol Ryšavý ide bomby spolu s VJEM!

Bývalý futbalista prepadol kúzlu bojových športov natoľko, že sa prepracoval medzi slovenskú MMA elitu! Dnes je súčasťou VJEM REPRESENT TÍMU a ako je o ňom známe, ide bomby!

Karol Ryšavý nezačínal s bojovými umeniami už v útlom veku, od šiestich rokov hral futbal. Podľa odborníkov mal výborné predpoklady na profesionálnu kariéru, avšak, vekom a dospievaním ho zanietenie pre hru s loptou opúšťalo a vydal sa za prácou do Rakúska. Odtiaľ jeho kroky smerovali do klubu Spartakus Fight Gym v Trnave, kde ho trénovať začal legendárny Attila Végh a postupne sa stal jeho pravou rukou.

Karol „Bomby“ Ryšavý – šampión Oktagon Výzvy 3

V roku 2018 sa zapojil do tretej série česko-slovenskej reality show Oktagon Výzva, ktorej sa stal víťazom a získal dlhodobý konktrakt s organizáciou Oktagon MMA. Profi kariéru odštartoval v roku 2017 a doteraz má bilanciu 10 výhier a 4 prehry, MMA robí od roku 2015 a to, čo sa mu za ten čas podarilo, je naozaj veľkolepé.

Karol Ryšavý si vyslúžil prezývku „Bomby“, silu mu dodávajú aj naše bomby plné energie.

Prečo zápasník stavil na VJEM?

Karol má jednoduchú odpoveď: „Rád spolupracujem s kvalitou, čo VJEM bezpochyby je a veľmi rád podporujem domáci trh.“ Talentovaný bojovník sa usilovne pripravuje na súboj v OKTAGONE a VJEM sa stará o jeho každodennú suplementáciu. „VJEM mi zabezpečuje tie najkvalitnejšie doplnky výživy na dennej báze nielen na silu, ale aj regeneráciu, ktorá je pre mňa mimoriadne dôležitá,“ hovorí s úsmevom novopečený otec, ktorý prežíva úspešné obdobie nielen v profesnom, ale aj súkromnom živote. Ešte o ňom budeme veľa počuť!